• עברית
 • מי אנחנו

  רן בית למיזוגים ורכישות הינו בנק השקעות בעולם המיזוגים והרכישות (M&A) המלווה חברות, עסקים ומפעלים בתהליכי מכירה, רכישה, שותפות. התמקדות בחברות תעשייתיות מסורתיות ואו טכנולוגיות, תוך ניהול ההשקעות הראליות של ללקוחותינו

  במהלך חיי העסק נדרשים המנהלים לקחת החלטות שחלקן יקבעו את עתידו של העסק ולעיתים גם את עצם קיומו. הצוות המקצועי של רן בית למיזוגים ורכישות יסייע לך לתכנן את הפעילות העסקית, הפיננסית והשיווקית תוך בניית אסטרטגיה ותהליכי קבלת ההחלטות – מכירת החברה, איתור שותף, מיזוג, גיוס כסף מהציבור, מוסדיים , משקיעים פרטיים פאסיביים, אקטיביים, סינרגים ואו אסטרטגים.

  רן בית למיזוגים ורכישות הינו צומת מידע מרכזי ופעיל בתעשייה המסורתית והטכנולוגית, המאתר עבור לקוחותיו הזדמנויות סינרגטיות חדשות בשוק מתוך מעורבות בעולם ההזדמנויות העסקיות בתעשייה, מה שמסייע לנו לאתר הזדמנויות עסקיות באופן מקצועי, מהיר ויעיל

  הצוות של רן בית למיזוגים ורכישות, מעודכן ומסונכרן באופן שוטף עם החברות, התעשיינים והמשקיעים הפוטנציאלים. מה שמסייע לנו לקדם הזדמנויות עסקיות באופן מהיר תוך התמחות בעסקאות קטנות עד בינוניות 2-200 מיליון שח.

  הקשר ההדוק והאישי המלווה ביחסי אמון עם מגוון רחב של חברות מענפי תעשייה שונים המבקשים למכור או לגייס כסף, לרכוש חברה או מפעל, לאתר משקיע או שותף; הוא המייחד אותנו והופך אותנו לצומת המידע המובילה בתחום.

  שיתוף פעולה עם גופים מוסדיים, קרנות ובתי השקעות לרן בית למיזוגים ורכישות שיתופי פעולה עם גופים פיננסים, מוסדיים, קרנות פרטיות וציבוריות ובתי השקעות ועם משקיעים פרטיים בארץ ובעולם.

  אמינות ודיסקרטיות ברן בית למיזוגים ורכישות אנו מודעים לרגישות הנתונים הנמסרים לידנו מהצדדים לעסקה ולכן מחויבים לשמירת סודיות מוחלטת.

  נורית פייביש-יוסף מובילה את פעילות המיזוגים והרכישות ברן בית למיזוגים ורכישות.

  נורית פייביש-יוסף, מנהלת פעילות הבנקאות להשקעות

  נורית פייביש-יוסף, מנהלת פעילות הבנקאות להשקעות

  לנורית, כלכלנית עסקים, בוגרת מנהל עסקים ומוסמכת הפקולטה למשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, ניסיון של למעלה מ-20 שנות ליווי וייעוץ פיננסי ועסקי למפעלי התעשייה המקומית.
  בשנת 2011 הקימה נורית את חברת רן בית השקעות תוך התמקדות בליווי מפעלים קטנים ובינונים בעסקאות M&A הנעות בין 2-200 מש"ח.
  שירותי החברה מעניקים כיום ללקוחותיה פעילות ענפה במגוון רחב של תחומים תחת המחלקה הכלכלית, גיוסי הון וחוב, הנפקות בבורסה הישראלית וליווי וייעוץ עסקי ופיננסי לחברות מהמובילות במשק הישראלי תוך שילוב צוות מקצועי בכיר בתהליכים.

  במהלך השנים הרחיבה החברה את מאגר העסקאות והמשקיעים עד להיותו אחד מהמאגרים המובילים בישראל בתחום.
  נורית אחראית על ייזום והוצאה לפועל של עשרות עסקאות מיזוגים ורכישות בתעשייה המקומית בעולם המזון, קוסמטיקה, מתכת, פלסטיק, אלקטרוניקה, פרמצבטיקה, כימיה, מדיקל דיוויס, ריהוט, אריזה, קמעונאות, מסחר ושוק ההון בזכות היותה כמי שהפכה לצומת מידע מרכזי לאיתור הזדמנויות עסקיות התעשייה הישראלית.

  לפני שהקימה את רן בית השקעות כיהנה נורית כמנהלת תחום תעשיות מוצרי הצריכה והפיתוח העסקי בהתאחדות התעשיינים, שם ביססה את מעמדה וקשריה האישיים עם מפעלי התעשייה המקומית כבעלת ניסיון בייעוץ כלכלת עסקים תוך בקיאות והכרה ברמת המיקרו והמאקרו את ענפי התעשייה והשחקנים המובילים בה, קידום כלי סיוע ממשלתיים לתעשיינים, התמחות בפעילות רגולטורית, ייזום וקידום הצעות חוק, הזדמנויות עסקיות, קידום הייצוא, הגנה על תוצרת מקומית וקידום מכירת תוצרת כחול לבן.

  הצוות שלנו הצוות המקצועי המלווה את לקוחותינו מורכב מכלכלנים בכירים, יועצי ניהול ואסטרטגיה, דירקטורים מהחברות המובילות במשק, משרד עו"ד, משרד רו"ח, יועצי השקעות, יועצי הנפקות, יועצי שיווק לחדירה לשווקים בארץ ובעולם.

  about_img_border

  שירותי החברה

  - גיוס משקיעים / שותפים / רוכשים / מוכרים
  - גיוסי הון \חוב מפרטיים, מוסדיים, ציבורי
  - הנפקות אג"ח
  - הנפקות בבורסה (IPO)
  - השבחת חברות
  - המחלקה הכלכלית
  * הערכת שווי חברות
  * תכניות עסקיות
  * תכניות אסטרטגיות
  * ניתוח עסקי פיננסי – חשבונאיים, מימונים
  * פיתוח עסקי
  *השבחת חברות
  - כלי סיוע ממשלתיים
  * קרנות מדינה
  * ייעוץ, ליווי והכנה לקבלת מענקים ממשלתיים
  * מדען ראשי
  - ייעוץ וליווי לייצוא

  לקבלת עדכונים שוטפים על הזדמנויות עסקיות נא הרשם מטה