• עברית
 • הכנת חברה למכירה – ליווי וייעוץ ניהולי לחברות

  רן בית למיזוגים ורכישות מלווה את לקוחותיה מרעיון ועד הצגת העסק למכירה מול קונים פוטנציאלים. לנו הידע והניסיון בהכנת החברה לתהליך של מכירה כך שהפוטנציאל הטמון בה יוצג באופן מקצועי וממוקד. הצעת עסקים למכירה בצורה משתלמת, מחייבת אותנו לדעת להציג את העסק באופן ממוקד ומקצועי תוך הדגשת היתרונות, החולשות, החזקות, הפוטנציאל והערכת השווי של העסקה המתבססת על הפעילות הקיימת והתחזיות הפיננסיות.

  תהליך הכנת החברה למכירה כולל מספר שלבים:

  - הערכת שווי: הערכת שווי חברה עשויה להשפיע באופן מהותי על ההחלטות הנוגעת לרכישה או השתלטות, למיזוג, להערכת הנכס ותוך כך לכם לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות. במסגרת שירות זה אנו מציעים הערכת שווי לקראת רכישת/מכירת עסק / עסקאות מיזוג

  - הכנת מצגת למשקיע: אחד השלבים החשובים ביותר בגיוס משקיע / שותף/ מכירת עסק הנו הצגת הפוטנציאל הגלום באופן ממוקד, ברור ותמציתי. פריט מידע שלא מעניין את הצופה הוא זמן מבוזבז – ובמצגת כל רגע יקר. המצגת מבוססת על התכנית העסקית אולם היא מפורטת יותר מתקציר המנהלים וויזואלית יותר. המסר העיקרי שלה הוא הדגשת ההזדמנות העסקית ויתרונות החברה כאשר התכנים בעלי עוצמה שיווקית רבה יותר.

  - הכנת תכנית עסקית – לגיוס מקורות מימון / משקיעים/שותפים/ בנקים/כלי סיוע ממשלתיים מאחר והתכנית העסקית מיועדת להצגה בפני משקיעים או שותפים פוטנציאלים או לחלופין לקרנות שהמדינה מעניקה ו/או לבנקים למתן הלוואות לחברות שהציגו פוטנציאל גידול. אנו ברן בית השקעות מציעים הכנת תכנית עסקית מפורטת ומקצועית שתקדם את הרעיון הכלכלי ותסייע בגיוס משקיעים תוך דגש לעקרונות ויתרונות העסק, מקורות הכנסה והוצאות עתידיות של העסק.

  לעיתים אנו מגיעים עם הלקוח למסקנה משותפת כי על החברה להיכנס לתהליך השבחה טרם מכירתה :
  - השבחת החברה: תהליך השבחת חברות מתבצע כאשר אנו מאתרים כשלים ניהולים הניתנים לשיפור בתקופה קצרה יחסית ואשר לאחר מכן ניתן יהיה להעריך את שווי החברה במחיר גבוה יותר. אנו מלווים את תהליך ההשבחה בעזרת יועצים מטעמנו ואם שיפור הנתונים מעמידים את החברה למכירה במחיר גבוה יותר

  שירותים נוספים הניתנים תחת ליווי וייעוץ לחברות בהתאם לצורך :
  -מחקר שוק : הינו אוסף נתונים הכולל, מידע על השוק הנבחר, מתחרים וסביבה עסקית המרחיב את הידע וההבנה בנוגע לשוק. מחקר שוק מסייע רבות בהקטנת סיכונים לפני כניסה לעסקאות חדשות והינו אמצעי חשוב ביותר באיתור הזדמנויות עסקיות. הוא מסייע ללקוחותינו בקבלת החלטות עסקיות חשובות בצורה מושכלת. אנו ברן בית השקעות עורכים עבור לקוחותינו מחקרי שוק ממגוון רחב של מקורות מידע עסקיים, מקוונים ומקצועיים. מחקר שוק כולל לרוב סקירות ענפיות שוק מקומי ובינלאומי בהתאם לנדרש.

  - חוו"ד כלכליות, מקצועיות ומשפטיות: ההכרות המעמיקה עם התעשייה וההשלכות להתנהלות עסקית בה מאפשרים לרן בית השקעות להכין ללקוחותיה חוות דעת מומחה בתחומים שונים הכוללים: כלכלה, תעשייה ושיווק הן לבית משפט, לבוררויות משפטיות ולתיקי פישור גישור. חוו"ד עמוקה ומקיפה הכוללת תקציר המנוסח באופן קצר ותמציתי הכולל הסקת מסקנות בהירה, מנומקת ומושכלת לטובת הפוסקים בדבר

  - ייעוץ עסקי: ממקד את החברה היכן יש לה יתרון אותו היא אמורה למנף ואילו תחומים אינם מועילים לה ומומלצים לסגירה. הייעוץ העסקי מסייע גם לשיפור תהליכי עבודה והתייעלות בתרבות העבודה הקיימת.

  לקבלת עדכונים שוטפים על הזדמנויות עסקיות נא הרשם מטה