• עברית
 • מי אנחנו

  במהלך חיי העסק נדרשים המנהלים לקחת החלטות שחלקן יקבעו את עתידו של העסק ולעיתים גם את עצם קיומו. הצוות המקצועי של רן בית למיזוגים ורכישות יסייע לך לתכנן את הפעילות העסקית, הפננסית  והשיווקית תוך בניית אסטרטגיה ותהליכי קבלת ההחלטות – מכירת העסק, מכירת מפעל, חיפוש שותף, מיזוג וגיוס כסף על ידי משקיעים פאסיבים, אקטיבים ו\או אסטרטגים.

  רן בית למיזוגים ורכישות הינו בנק השקעות בעולםהמיזוגים והרכישות (M&A) ליווי מפעלים למכירה, מפעלים לקניה, שותפות לחברות תעשייתיות ומפעלים מסורתיים, המתמחה בניהול השקעות ראליות ללקוחותיו תוך הקפדה על שירות מקצועי, אישי  ודיסקרטי.

  צומת מידע מרכזי ופעיל בתעשייה - רן בית למיזוגים ורכישות הינו צומת מידע מרכזי ופעיל בתעשייה המסורתית, המאתר עבור לקוחותיו הזדמנויות סנירגיות חדשות בשוק והמעורבת מאוד בעולם ההזדמנויות העסקיות בתעשייה, מה שמסייע לנו לאתר הזדמנויות עסקיות באופן מקצועי, מהיר ויעיל

  קשר הדוק ואישי עם מפעלי תעשייה הצוות של רן בית למיזוגים ורכישות, מעודכן ומסונכרן באופן שוטף עם התעשיינים והמשקיעים הפוטנציאלים מה שמסייע לנו לקדם הזדמנויות עסקיות באופן מהיר וממוקד תוך התמחות בעסקאות קטנות עד בינוניות 2-200 מיליון שח.

  הקשר ההדוק והאישי המלווה ביחסי אמון ואתיקה גבוהה עם מפעלי תעשייה המבקשים למכור או לקנות מפעל, משקיע או שותף הוא שמייחד אותנו והופך אותנו למובילים בתחום.

  שיתוף פעולה עם בתי השקעותלרן בית למיזוגים ורכישות שיתופי פעולה עם גופים פיננסים ובתי השקעות מובילים בתחום התעשייהועם משקיעים פרטיים בארץ ובעולם.

  אמינות ודיסקרטיותברן בית למיזוגים ורכישות אנו מודעים לרגישות הנתונים הנמסרים לידנו מהצדדים לעסקה ולכן מחויבים לשמירת סודיות מוחלטת.

  שותפים עסקיים - הצוות המקצועי של רן בית למיזוגים ורכישות כולל כלכלנים בכירים, משרד עו"ד, משרד רו"ח, יועצי השקעות, יועצי שיווק ופרסום המלווים את לקוחותינו בהתאם לצורך.

  about_img_border

  שירותי החברה

  - גיוס משקיעים / שותפים / רוכשים /מוכרים

  - רכישה ומכירת נדל"ן תעשייתי \ מימון עסקאות נדל"ן תעשייתי

  - הכנת חברות למכירה, הערכות שווי, מצגות למשקיע, מדיניות השקעות

  - יעוץ וליווי עסקי – תכניות עסקיות, השבחת חברות, בניית אסטרטגיות

  - כלי סיוע ממשלתיים – מימון, ייעוץ, מענקים, קרנות, הטבות מס, מדען ראשי

  לקבלת עדכונים שוטפים על הזדמנויות עסקיות נא הרשם מטה